• עצי זית

 • עצי זית הם עצים חזקים, מרשימים ויפים, אשר מאפשרים לבעליהם ליהנות ממגוון רחב של יתרונות כלכליים. עצים אלו מתאימים לגידול במזג האוויר החם של מדינתנו וניתן להתאים אותם כמעט לכל סוג של אדמה.

  ‫במשתלת סכנין מתמחים בשיווק עצי זית עתיקים לשתילה בגינות ופרוייקטי נוי. אנו מחזיקים במבחר רחב של עצי זית גדולים ומיוחדים בצורתן האותנטית ועתיקה.‬

  עצים אלו נחשבים לנוחים לתחזוקה, הם גדלים במהירות ובצורה מרשימה - ואחד היתרונות הגדולים ביותר של עצי הזית, טמון בעבודה שתוך תקופת זמן קצרה, ניתן כבר להתחיל וליהנות מהפירות של עץ זה – הזיתים.

  כל מי שמעוניין לעשות את צעדיו הראשונים ולהתחיל בגידול של עצי זית, עתיד לגלות את מבחר האפשרויות המוצע עבורו בתחום. 

  ישנם זנים שונים של עצי זית, כאשר בין הזנים הנפוצים, ניתן לציין את: עץ זית ברנע, עץ זית סורי, עץ זית קלמנטה וזנים נוספים. 

  כל זן עץ זית שכזה, דורש בשלבים הראשונים, את הטיפול הייחודי אשר מתאים עבורו ומאפשר לבעליו ליהנות בסופו של דבר מזיתים איכותיים, ייחודיים וטעימים.  

  בכדי ליהנות בצורה המקסימאלית מכל היתרונות של גידול עצי זית, חשוב לרכוש את העצים ממשתלה מקצועית ומנוסה המתמחה בתחום זה. רק בחירה במשתלה שכזאת, תבטיח לכם את האפשרות ליהנות מגידול של עצי זית איכותיים ומרשימים אשר בבוא העת יספקו פירות איכותיים וטעימים. בדיוק בשביל זה, אנחנו כאן.

  אז אם גם אתם מעוניינים ליהנות משלל היתרונות הרבים אשר טמונים בגידול של עצי זית איכותיים – אנו, במשתלת סכנין מהווים את הכתובת הנכונה עבורכם למטרה זו. 

  אתם מוזמנים להגיע למשתלה וליהנות ממגוון רחב של עצי זית מזנים שונים ומגוונים. 

  אנו נשמח לסייע לכם לבחור אותם העצים אשר יענו על כל דרישותיכם ולספק לכם את כל המידע אשר יאפשר לכם גדל אותם בצורה הטובה ביותר וליהנות מפירותיהם במהרה. 

 •