• עבודות גינון ופרוייקטים

 • עבודות בסדרי גודל שונים ופרויקטים מתחום הגינון דורשות מצד המבצעים מקצועיות חסרת פשרות, שימוש בכלים המתאימים וידע רב.

  ברשותנו כל האמצעים אשר מאפשרים לנו להפוך כל שטח בכל גודל ובכל מצב - לגינה צבעונית, מעוצבת ויפה שהיא גם פינת חמד שכיף להסתכל עליה וכיף לשהות בה. 

  אנו במשתלת סכנין, מודעים לעובדה שכל פרויקט גדול ומרשים או עבודת גינון איכותית - מתחילים בשלב התכנון המקדים. 

  בהליך התכנון חשוב לקחת בחשבון מגוון רחב של פרמטרים אשר ייעודם להבטיח תוצאה סופית מושלמת ובין היתר – בחירת הצמחים, הפרחים והעצים והתאמתם לשטח, מציאת פתרונות השקיה חסכוניים ואיכותיים, דאגה לנושא של התאורה ותכנון מקיף של הפעולות הנדרשות לצורך תחזוקת הגינה. 

  כחלק מכך הצוות המקצועי והמנוסה שלנו, מקפיד להקשיב לכל הדרישות של הלקוחות, להבין את מלוא צרכיהם ויחד איתם לתכנן בקפידה את כל הפרטים קטנים כגדולים אשר יהוו חלק מאותו הפרויקט או מאותה העבודה.

  לצוות משתלת סכנין נסיון רב בהעתקת עצים מוגנים כמו עצי יער שונים אשר עובדים על טיפוחן בגיזום ועקירה לצורך העברה למקומות מתאימים, שירות זה מוצע דרך שיתוף פעולה מלא עם גפוים מקצועיים כמו קק"ל.‬

  במשתלת סכנין אנחנו מקפידים לשמור על עדכניות ולאסוף עוד ועוד ידע על עולם הגינון ועל החידושים העולמיים בתחום, וזאת בכדי לאפשר לכל הלקוחות שלנו ליהנות מעבודות הגינון המרשימות ביותר ומפרויקטים אשר עונים על כל המצופה מהם וגם הרבה מעבר לכך.

  לצורך כך אנו עובדים עם צוות מקצועי ומנוסה בעולם הגינון, אנחנו מחזיקים בציוד ובכלי העבודה המתקדמים והמובילים ביותר בשוק ואנו מחזיקים במשתלה מבחר צמחים, פרחים, עצים ואביזרי נוי גדול ומרשים במיוחד.

  אז אם גם אתם מעוניינים בעבודת גינון מקצועית או מפרויקט איכותי ומושקע ומבקשים לעצמכם את התוצאות הטובות ביותר אתם מוזמנים ליצור קשר עם משתלת סכנין והצוות המקצועי והכישרוני שלנו ישמח להקשיב לייעץ ולהתחיל את הדרך המשותפת לגינת החלומות שלכם.